Ieder van ons brengt specifieke kennis en een schat aan ervaring in het team. We verbinden theorie en praktijk en delen onze kennis met vakgenoten. We zijn resultaatgericht en gaan buiten de comfort zone. We zoeken nieuwe passende kaders, als het nodig is. Vertrouwend op ons kunnen. We lopen immers niet voor niets al 15 jaar voorop in ons vakmanschap.

Jacqueline van der Feen
is geïnspireerd door de holistische aanpak. Vanuit het besef dat alles onlosmakelijk met elkaar verbonden is. Ontwikkeling begint bij zelfreflectie. Haar stijl is scherpzinnig, helder en intuitief.

06 25512828
j.vdfeen@5d.nu

Ien Massaar
is creatief, eigenzinnig en een leider. Weerstand is voor haar betrokkenheid. Binnen haar werk als coach, trainer en interim directeur staat haar overtuiging en uitgangspunt IK+ JIJ+ centraal.

06 54634783
i.massaar@5d.nu

Jacqueline Roy
wordt omschreven als scherpzinnig, faciliterend, met humor en inlevingsvermogen. Ze nodigt mensen uit om op proactieve wijze hun persoonlijk leiderschap te ontwikkelen.

06 24585758
j.roy@5d.nu

Pieter Enkelaar
is opgeleid tot zingevingstherapeut en ziet de uitdagingen in werk en leven als een kans tot groei. Inlevend, congruent en met humor gaat hij de confrontatie aan om tot de kern te komen.

06 50670078
p.enkelaar@5d.nu

Danielle Stotijn
werkt vanuit passie en ervaring gericht op het vergroten van effectiviteit voor zowel de mens als de organisatie. Haar stijl is dynamisch, to the point en met diepgang, gericht op ( persoonlijk ) leiderschap.

06 37435043
d.stotijn@5d.nu

Maria Asberg
heeft een schat aan ervaring als schoolleideropleider. In haar werk als trainer, coach en opleider weet ze altijd de juiste vragen te stellen. Haar stijl wordt omschreven als helder, daadkrachtig, met lef en in verbinding.

06 51248644
m.asberg@5d.nu

Walda Botter
Heeft haar roots in het lesgeven en begeleiden van docenten. Walda is in staat om liefdevol te confronteren, met oog voor detail. Ze staat bekend als sensitief, zorgvuldig en afgestemd op haar omgeving.

06 23900218
w.botter@5d.nu

Blijf op de hoogte