We werken samen met professionals die nauw aansluiten bij onze uitgangspunten.

Jessica Konings
is werkzaam als coach/trainer, assessor en docent media vormgeving in het onderwijs. Ze is een ervaren trainer die haar expertise op zorgvuldige, diepgaande en creatieve wijze inzet.

.
contact@5d.nu

Estrid Riemersma
is acteur, trainer en coach. Haar stijl is sprankelend en licht. Estrid weet op speelse en vakkundige wijze oplossingsgericht, complexe situaties in beweging te brengen.

.
contact@5d.nu

Rob Procé
is gespecialiseerd op het gebied van trainingen voor mannen. Rob is een leider, duidelijk, liefdevol en krachtig. Hij faciliteert op inspirerende wijze ontwikkeling.

.
contact@5d.nu

Locaties
Admiralengracht 86, 1057 GC Amsterdam
IJburglaan 630-L, 1087 CE Amsterdam
Kennemerstraatweg 464, 1851 NG Heiloo
Natteweg 9, 1862 CW Bergen
Wallerstraat 14d, 2613 ZS Delft

Contact
Maria Asberg: m.asberg@5d.nu
Pieter Enkelaar: p.enkelaar@5d.nu
Jacqueline van der Feen: j.vdfeen@5d.nu
Ien Massaar: i.massaar@5d.nu
Jildou Oostenbrug: j.oostenbrug@5d.nu
Jacqueline Roy: j.roy@5d.nu
Danielle Stotijn: d.stotijn@5d.nu
Blijf op de hoogte