Coaching

Wij ondersteunen in het vergroten van je persoonlijk leiderschap, zodat de regie over eigen werk en leven toeneemt.

Ieder traject sluit aan op je persoonlijke vraag, waarbij we op maat werken met o.a. de theoretische concepten van de Transactionele Analyse, NLP, Systemisch werken(opstellingen), schaduwwerk.

Locaties
Admiralengracht 86, 1057 GC Amsterdam
Kennemerstraatweg 464, 1851 NG Heiloo
Molenstraat 46, 2611 KB Delft
Natteweg 9, 1862 CW Bergen
Wallerstraat 14d, 2613 ZS Delft

Contact
Maria Asberg: m.asberg@5d.nu
Pieter Enkelaar: p.enkelaar@5d.nu
Jacqueline van der Feen: j.vdfeen@5d.nu
Ien Massaar: i.massaar@5d.nu
Jacqueline Roy: j.roy@5d.nu
Danielle Stotijn: d.stotijn@5d.nu
Walda Botter: w.botter@5d.nu

Blijf op de hoogte


Ontvang onze nieuwsbrief

© 5D 2016 | Sitemap