Laatste nieuws

Nieuws

Laden Evenementen
Zoek Evenementen

Evenementen in januari 2019

Kalendermaandnavigatie

maandag dinsdag woensdag donderdag vrijdag zaterdag zondag
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11

Supervisie/Intervisie

12
13
14
15
16
17

Opleiding coach / coachend leidinggeven – leerjaar 1, blok 4

Opleiding Trainer/Leidinggeven aan team/Teamcoach blok 3 dag 1

Opleiding coach / coachend leidinggeven – leerjaar 1, blok 4

18

Opleiding coach / coachend leidinggeven – leerjaar 1, blok 4

Opleiding coach / coachend leidinggeven – leerjaar 1, blok 4

Opleiding Trainer/Leidinggeven aan team/Teamcoach blok 3 dag 2

19
20
21
22

Geïnspireerd leiderschap – de reis van de held blok 3

Opleiding Transactionele Analyse, dag 4

Opleiding Transactionele Analyse dag 4

23

Geïnspireerd leiderschap – de reis van de held blok 3

24
25
26
27
28
29
30
31

Opleiding coach / coachend leidinggeven – leerjaar 2, blok 4

1

Opleiding coach / coachend leidinggeven – leerjaar 2, blok 4

2
3
+ Exporteer Evenementen
Locaties
Admiralengracht 86, 1057 GC Amsterdam
Kennemerstraatweg 464 ruimte 4.01, 1851 NG Heiloo
Molenstraat 46, 2611 KB Delft
Natteweg 9, 1862 CW Bergen
Wallerstraat 14d, 2613 ZS Delft

Contact
Maria Asberg: m.asberg@5d.nu
Pieter Enkelaar: p.enkelaar@5d.nu
Jacqueline van der Feen: j.vdfeen@5d.nu
Ien Massaar: i.massaar@5d.nu
Jacqueline Roy: j.roy@5d.nu
Danielle Stotijn: d.stotijn@5d.nu
Walda Botter: w.botter@5d.nu

Blijf op de hoogte


Ontvang onze nieuwsbrief

© 5D 2016 | Sitemap