Laatste nieuws

Nieuws

Laden Evenementen
Zoek Evenementen

Evenementen in november 2017

Kalendermaandnavigatie

maandag dinsdag woensdag donderdag vrijdag zaterdag zondag
30
31
1

Opleiding Transactionele Analyse, dag 2

2
3

Opleiding Faalangst Train de Trainer, dag 2

4
5
6
7
8
9

Opleiding coach / coachend leidinggeven – leerjaar 2, blok 2

10

Opleiding coach / coachend leidinggeven – leerjaar 2, blok 2

11
12
13
14
15
16

Opleiding trainer / leidinggeven aan teams blok 2

17

Opleiding trainer / leidinggeven aan teams blok 2

18
19
20
21
22
23

Ge├»nspireerd Leidinggeven – De reis van de held, blok 3

Opleiding coach / coachend leidinggeven- leerjaar 1, blok 3

24

Opleiding coach / coachend leidinggeven- leerjaar 1, blok 3

Ge├»nspireerd Leidinggeven – De reis van de held, blok 3

25
26
27
28
29
30

Opleiding coach / coachend leidinggeven – leerjaar 3, blok 2

1

Opleiding coach / coachend leidinggeven – leerjaar 3, blok 2

Opleiding Faalangst Train de Trainer, dag 3

2
3
+ Exporteer Evenementen
Locaties
Admiralengracht 86, 1057 GC Amsterdam
Kennemerstraatweg 464, 1851 NG Heiloo
Molenstraat 46, 2611 KB Delft
Natteweg 9, 1862 CW Bergen
Wallerstraat 14d, 2613 ZS Delft

Contact
Maria Asberg: m.asberg@5d.nu
Pieter Enkelaar: p.enkelaar@5d.nu
Jacqueline van der Feen: j.vdfeen@5d.nu
Ien Massaar: i.massaar@5d.nu
Jacqueline Roy: j.roy@5d.nu
Danielle Stotijn: d.stotijn@5d.nu
Walda Botter: w.botter@5d.nu

Blijf op de hoogte


Ontvang onze nieuwsbrief

© 5D 2016 | Sitemap