Laatste nieuws

Nieuws

Laden Evenementen
Zoek Evenementen

Evenementen in maart 2017

Kalendermaandnavigatie

maandag dinsdag woensdag donderdag vrijdag zaterdag zondag
27
28
1
2
3
4
5
6

Opleiding Transactionele Analyse

7
8
9

Opleiding coach / coachend leidinggeven – leerjaar 1, blok 5

10

Opleiding coach / coachend leidinggeven – leerjaar 1, blok 5

11
12
13
14

Training onderwijskundig leiderschap (dagdeel 3)

15
16

Opleiding coach / coachend leidinggeven – leerjaar 2, blok 5

17

Opleiding coach / coachend leidinggeven – leerjaar 2, blok 5

18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29

Training persoonlijk leiderschap (dagdeel 1)

30
31
1
2
+ Exporteer Evenementen
Locaties
Admiralengracht 86, 1057 GC Amsterdam
Kennemerstraatweg 464, 1851 NG Heiloo
Molenstraat 46, 2611 KB Delft
Natteweg 9, 1862 CW Bergen
Wallerstraat 14d, 2613 ZS Delft

Contact
Maria Asberg: m.asberg@5d.nu
Pieter Enkelaar: p.enkelaar@5d.nu
Jacqueline van der Feen: j.vdfeen@5d.nu
Ien Massaar: i.massaar@5d.nu
Jacqueline Roy: j.roy@5d.nu
Danielle Stotijn: d.stotijn@5d.nu
Walda Botter: w.botter@5d.nu

Blijf op de hoogte


Ontvang onze nieuwsbrief

© 5D 2016 | Sitemap